המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית אשקלון: B.A אשקלון

הייחוד של ביה"ס לע"ס

 צוות ההוראה - צוות ההוראה שלנו נבחר בקפידה והוא מהטובים ביותר שיש. אנו גאים בכך ש90% מהמרצים המלמדים בבית הספר הינם בעלי תואר דוקטור או לקראת סיום תואר זה וכמו כן הם ממשיכים לעבוד כעובדים סוציאליים מהשורה.
 החומר האנושי – הסטודנטים המתקבלים ללימודים, הן במסלול הרגיל והן במסלול ההסבה, נבחרים בקפידה. באופן זה, נפתחת הזדמנות ליצירת קשרים בינאישיים התורמים הן לתהליך הלמידה והן לחוויה החברתית בקמפוס.
 אנו מציעים לסטודנטים הלומדים אצלנו כ- 120 מקומות הכשרה בתחומים מגוונים, שבמסגרתם עובדים כ- 240 מדריכים הנבחרים על ידנו בקפידה. להכשרה המעשית ישנם יעדים שונים, בהתאם לשנת הלימודים של הסטודנטים, ואנו מקפידים על השגתם. כל אלו מבטיחים לסטודנטים השתלבות קלה בשטח לאחר סיום הלימודים.
 מסגרת לימוד קטנה - אנו מקפידים על כך שלימודי המתודה ייעשו במסגרת מצומצת, באופן שיאפשר למרצה להכיר את כל הסטודנטים ולהעניק להם יחס אישי.
 תכנים לימודיים - אנו מציעים תוכנית לימודים מגוונת, המותאמת למציאות החברתית.
 המבנה - בית הספר ממוקם בתוך המכללה האקדמית אשקלון במבנה חדיש, בעל עיצוב ארכיטקטוני ייחודי, אשר הופך את חוויית הלימודים לאסתטית ולנעימה יותר.
 חדרי הלימוד - בכל חדרי הלימוד יש ציוד טכנולוגי ואורקולי משוכלל, באמצעותו החוויה הלימודים הינה נוחה יותר וההוראה מכוונת לצורכי הסטודנטים ומותאמת להתקדמות הטכנולוגית.